Slutpris
Roslagsgatan 21A
Lägenhet - Vasastan, Stockholms kommun - Såld 12 oktober 2025

1/27

Slutpris6 795 000 kr
Pris per kvadratmeter
123 545 kr/m²
Utgångspris
6 795 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
55 m²
Balkong
Ja
Våning
3 av 3, hiss finns ej
Byggår
1904
Avgift
2 668 kr/mån
Antal besök
10 792