Slutpris

Granåsvägen 220

Lägenhet

Lägenhet - Vargön, Vänersborgs kommun - Såld 30 april 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Vänersborg
Logotyp av Fastighetsbyrån Vänersborg
Slutpris825 000 kr

Pris per kvadratmeter

11 074 kr/m²

Utgångspris

825 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

74,5 m²

Uteplats

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

1981

Avgift

3 721 kr/mån

Driftskostnad

18 600 kr/år

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 april 2026)

Kontakta mäklaren

Johanna SjöströmFastighetsbyrån Vänersborg
Johanna Sjöström
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder