Slutpris

Malma backe 3H

Lägenhet

Lägenhet - Valsätra, Uppsala kommun - Såld 21 april 2026

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Uppsala
Slutpris1 495 000 kr

Pris per kvadratmeter

23 323 kr/m²

Utgångspris

1 495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

64,1 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns

Byggår

1989

Avgift

5 066 kr/mån

Driftskostnad

6 480 kr/år

Antal besök

1 155

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (21 april 2026)

Kontakta mäklaren

Emilio SilvaSvenska Mäklarhuset Uppsala
Emilio Silva
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder