Slutpris
Lärdomsgatan 1
Lägenhet - Vallastaden, Linköpings kommun - Såld 05 maj 2026

1/17

Slutpris1 995 000 kr
Pris per kvadratmeter
50 893 kr/m²
Utgångspris
1 995 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
39,2 m²
Balkong
Ja
Våning
4 av 4, hiss finns
Byggår
2019
Avgift
3 591 kr/mån
Driftskostnad
4 200 kr/år
Antal besök
3 277