Slutpris

Tylösandsvägen 25

Lägenhet

Lägenhet - Tylösand, Halmstads kommun - Såld 11 maj 2021

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Halmstad
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Halmstad
Slutpris3 490 000 kr

Pris per kvadratmeter

63 455 kr/m²

Utgångspris

3 490 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

55 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns

Byggår

2016

Avgift

3 413 kr/mån

Driftskostnad

1 800 kr/år

Antal besök

3 474

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (11 maj 2021)

Kontakta mäklarkontoret

LF Fastighetsförmedling Halmstad

Karta

Slutpriser för liknande bostäder