Slutpris

Blåhammarsgatan 5

Lägenhet

Lägenhet - Strömmensberg, Göteborgs kommun - Såld 14 oktober 2025

Logotyp av Alvhem
Logotyp av Alvhem
Slutpris2 495 000 kr

Pris per kvadratmeter

54 357 kr/m²

Utgångspris

2 495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

45,9 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

1942

Avgift

4 230 kr/mån

Antal besök

1 200

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (14 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Ann StenmarkAlvhem
Ann Stenmark
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkontor

Guldhemmet 2023

Karta

Slutpriser för liknande bostäder