Slutpris
Erik Tegels väg 11
Lägenhet - Spånga - Bromsten, Stockholms kommun - Såld 12 januari 2026

1/31

Slutpris1 890 000 kr
Pris per kvadratmeter
33 158 kr/m²
Utgångspris
1 890 000 kr
Prisutveckling
0 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
57 m²
Balkong
Ja
Våning
2 av 2, hiss finns ej
Byggår
1961
Avgift
4 232 kr/mån
Driftskostnad
5 736 kr/år
Antal besök
9 231
Vinnare
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025