Slutpris

Centralvägen 1, 1 tr

Lägenhet

Lägenhet - Solna, Solna kommun - Såld 20 oktober 2025

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Solna
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Solna
Slutpris3 203 584 kr

Pris per kvadratmeter

53 393 kr/m²

Utgångspris

3 195 000 kr

Prisutveckling

+8 584 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

60 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 5, hiss finns

Byggår

1952

Avgift

3 426 kr/mån

Driftskostnad

4 896 kr/år

Antal besök

1 893

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 oktober 2025)

Kontakta mäklarkontoret

Svensk Fastighetsförmedling Solna

Karta

Slutpriser för liknande bostäder