Slutpris

Tallvägen 24

Lägenhet

Lägenhet - Södertorn, Oskarshamns kommun - Såld 17 februari 2025

Logotyp av Mäklarhuset Oskarshamn
Slutpris695 000 kr

Pris per kvadratmeter

11 622 kr/m²

Utgångspris

695 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

59,8 m²

Balkong

Ja

Våning

4 av 4, hiss finns ej

Avgift

3 503 kr/mån

Driftskostnad

8 160 kr/år

Antal besök

1 642

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (17 februari 2025)

Kontakta mäklaren

Izabelle JohanssonMäklarhuset Oskarshamn
Izabelle Johansson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder