Slutpris

Kungsgårdsvägen 66A

Lägenhet

Lägenhet - Skälby, Kalmar kommun - Såld 23 november 2021

Logotyp av Notar by Pontuz Löfgren
Slutpris1 450 000 kr

Pris per kvadratmeter

29 532 kr/m²

Utgångspris

1 450 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

49,1 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

2018

Avgift

2 822 kr/mån

Driftskostnad

4 320 kr/år

Antal besök

1 686

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (23 november 2021)

Kontakta mäklarkontoret

Notar by Pontuz Löfgren

Karta

Slutpriser för liknande bostäder