Slutpris

Göljemålagatan 16C

Lägenhet

Lägenhet - Paradiset, Nybro kommun - Såld 23 augusti 2023

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nybro
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nybro
Slutpris155 000 kr

Pris per kvadratmeter

2 925 kr/m²

Utgångspris

155 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

53 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1953

Avgift

3 895 kr/mån

Driftskostnad

5 520 kr/år

Antal besök

5 966

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (23 augusti 2023)

Kontakta mäklaren

Ellen MobeliusSvensk Fastighetsförmedling Nybro
Ellen Mobelius

Karta

Slutpriser för liknande bostäder