Slutpris

Bäckavägen 6

Lägenhet

Lägenhet - Östertälje, Södertälje kommun - Såld 10 maj 2026

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris1 450 000 kr

Pris per kvadratmeter

43 027 kr/m²

Utgångspris

1 450 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

33,7 m²

Balkong

Nej

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

1938

Avgift

1 337 kr/mån

Antal besök

2 175

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (10 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Emma SollertErik Olsson Fastighetsförmedling
Emma Sollert

Karta

Slutpriser för liknande bostäder