Slutpris

Sibyllegatan 26

Lägenhet

Lägenhet - Östermalm, Stockholms kommun - Såld 25 november 2025

Logotyp av Behrer & Partners
Logotyp av Behrer & Partners
Slutpris8 995 000 kr

Pris per kvadratmeter

126 690 kr/m²

Utgångspris

8 995 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

71 m²

Våning

2, hiss finns

Byggår

1934

Avgift

2 491 kr/mån

Driftskostnad

10 800 kr/år

Antal besök

2 048

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (25 november 2025)

Kontakta mäklaren

Veronica AnderssonBehrer & Partners
Veronica Andersson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder