Slutpris

Vallarevägen 19B

Lägenhet

Lägenhet - Norra Eslöv, Eslövs kommun - Såld 30 maj 2025

Logotyp av SkandiaMäklarna Eslöv
Logotyp av SkandiaMäklarna Eslöv
Slutpris1 095 000 kr

Pris per kvadratmeter

16 950 kr/m²

Utgångspris

1 095 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

64,6 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1962

Avgift

3 769 kr/mån

Driftskostnad

4 800 kr/år

Antal besök

4 632

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 maj 2025)

Kontakta mäklaren

Kenny HanssonSkandiaMäklarna Eslöv
Kenny Hansson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder