Slutpris
Madlyckevägen 17
Lägenhet - Mariestad, Mariestads kommun - Såld 12 november 2025
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris765 000 kr
Pris per kvadratmeter
14 037 kr/m²
Utgångspris
695 000 kr
Prisutveckling
+70 000 kr (+10 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
54,5 m²
Våning
2 av 3, hiss finns ej
Byggår
1962
Avgift
3 989 kr/mån
Driftskostnad
3 600 kr/år
Antal besök
2 850