Slutpris

Rolsbergavägen 9

Lägenhet

Lägenhet - Löberöd, Eslövs kommun - Såld 11 september 2025

Logotyp av SkandiaMäklarna Eslöv
Logotyp av SkandiaMäklarna Eslöv
Slutpris895 000 kr

Pris per kvadratmeter

14 672 kr/m²

Utgångspris

895 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

61 m²

Våning

1 av 1, hiss finns ej

Byggår

1989

Avgift

3 851 kr/mån

Driftskostnad

15 648 kr/år

Antal besök

1 529

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (11 september 2025)

Kontakta mäklaren

Michelle JönssonSkandiaMäklarna Eslöv
Michelle Jönsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder