Slutpris

Dahlgrensvägen 12 A

Lägenhet

Lägenhet - Karlberg, Karlskoga kommun - Såld 20 april 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Karlskoga
Slutpris230 000 kr

Pris per kvadratmeter

4 792 kr/m²

Utgångspris

230 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

48 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1946

Avgift

4 137 kr/mån

Driftskostnad

4 200 kr/år

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 april 2026)

Kontakta mäklaren

Fabian HenrikssonLF Fastighetsförmedling Karlskoga
Fabian Henriksson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder