Slutpris
Hagavägen 36
Lägenhet - Johannisdal, Köpings kommun - Såld 06 november 2025

1/12

Slutpris370 000 kr
Pris per kvadratmeter
6 271 kr/m²
Utgångspris
350 000 kr
Prisutveckling
+20 000 kr (+6 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
59 m²
Balkong
Ja
Våning
8 av 9, hiss finns
Avgift
3 837 kr/mån
Driftskostnad
3 600 kr/år
Antal besök
2 962