Slutpris

Skogslyckegatan 96

Lägenhet

Lägenhet - Johannelund, Linköpings kommun - Såld 06 mars 2026

Logotyp av SkandiaMäklarna Linköping
Logotyp av SkandiaMäklarna Linköping
Slutpris1 275 000 kr

Pris per kvadratmeter

20 902 kr/m²

Utgångspris

1 275 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

61 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1960

Avgift

3 464 kr/mån

Driftskostnad

4 800 kr/år

Antal besök

1 100

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (6 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Peter SchöldSkandiaMäklarna Linköping
Peter Schöld

Karta

Slutpriser för liknande bostäder