Slutpris

Rudsjövägen 19

Lägenhet

Lägenhet - Järna, Södertälje kommun - Såld 15 september 2025

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Slutpris1 790 000 kr

Pris per kvadratmeter

32 545 kr/m²

Utgångspris

1 795 000 kr

Prisutveckling

-5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

55 m²

Våning

2 av 2, hiss finns

Byggår

2017

Avgift

3 276 kr/mån

Driftskostnad

15 768 kr/år

Antal besök

1 655

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (15 september 2025)

Kontakta mäklaren

Sofia LindauSvensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Sofia Lindau

Karta

Slutpriser för liknande bostäder