Slutpris

Kopparvägen 37

Lägenhet

Lägenhet - Järfälla, Järfälla kommun - Såld 12 februari 2026

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Järfälla
Slutpris1 450 000 kr

Pris per kvadratmeter

23 849 kr/m²

Utgångspris

1 450 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

60,8 m²

Balkong

Ja

Våning

8 av 8, hiss finns

Avgift

3 359 kr/mån

Antal besök

858

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (12 februari 2026)

Kontakta mäklaren

Mathias LagerströmSvensk Fastighetsförmedling Järfälla
Mathias Lagerström

Karta

Slutpriser för liknande bostäder