Slutpris

Rosenvägen 20

Lägenhet

Lägenhet - Hunnemara, Karlshamns kommun - Såld 27 november 2025

Logotyp av Mäklarhuset Karlshamn
Slutpris725 000 kr

Pris per kvadratmeter

12 832 kr/m²

Utgångspris

725 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

56,5 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 4, hiss finns ej

Byggår

1953

Avgift

4 175 kr/mån

Driftskostnad

2 700 kr/år

Antal besök

1 838

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (27 november 2025)

Kontakta mäklaren

Elinor OlssonMäklarhuset Karlshamn
Elinor Olsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder