Slutpris

Holma torg 1B

Lägenhet

Lägenhet - Holma, Malmö kommun - Såld 24 oktober 2025

Logotyp av Notar
Logotyp av Notar
Slutpris1 095 000 kr

Pris per kvadratmeter

20 857 kr/m²

Utgångspris

1 095 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

52,5 m²

Balkong

Ja

Våning

2, hiss finns

Byggår

2015

Avgift

4 857 kr/mån

Driftskostnad

3 600 kr/år

Antal besök

31

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (24 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Osama MahdiNotar
Osama Mahdi
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder