Slutpris

Prilyckegatan 65

Lägenhet

Lägenhet - Hisings Kärra, Göteborgs kommun - Såld 09 mars 2026

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Slutpris1 350 000 kr

Pris per kvadratmeter

21 774 kr/m²

Utgångspris

1 350 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

62 m²

Balkong

Ja

Våning

6 av 6, hiss finns

Byggår

1973

Avgift

4 608 kr/mån

Antal besök

1 212

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (9 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Pojan BagheriLF Fastighetsförmedling Göteborg - Hisingen
Pojan Bagheri

Karta

Slutpriser för liknande bostäder