Slutpris

Västergatan 23 A

Lägenhet

Lägenhet - Haga, Sundsvalls kommun - Såld 09 april 2026

Logotyp av Fastighetsbyrån Sundsvall
Logotyp av Fastighetsbyrån Sundsvall
Slutpris1 400 000 kr

Pris per kvadratmeter

24 561 kr/m²

Utgångspris

1 395 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

57 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1953

Avgift

3 747 kr/mån

Driftskostnad

1 500 kr/år

Antal besök

997

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (9 april 2026)

Kontakta mäklaren

Charlotta NitscheFastighetsbyrån Sundsvall
Charlotta Nitsche
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder