Slutpris

Nätgatan 11

Lägenhet

Lägenhet - Haga Bromma/Centralt, Kramfors kommun - Såld 25 september 2025

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris275 000 kr

Pris per kvadratmeter

5 046 kr/m²

Utgångspris

275 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

54,5 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 2, hiss finns ej

Byggår

1956

Avgift

4 690 kr/mån

Driftskostnad

2 400 kr/år

Antal besök

649

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (25 september 2025)

Kontakta mäklaren

Matilda SjölundErik Olsson Fastighetsförmedling
Matilda Sjölund

Karta

Slutpriser för liknande bostäder