Slutpris

Ursula Printz gata 8

Lägenhet

Lägenhet - Gustavsberg - Porslinskvarteren, Värmdö kommun - Såld 15 augusti 2023

Logotyp av Bjurfors Värmdö
Logotyp av Bjurfors Värmdö
Slutpris2 975 000 kr

Pris per kvadratmeter

45 420 kr/m²

Utgångspris

2 975 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

65,5 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 4, hiss finns

Byggår

2016

Avgift

4 542 kr/mån

Driftskostnad

7 416 kr/år

Antal besök

1 400

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (15 augusti 2023)

Kontakta mäklaren

Fabian WeerénBjurfors Värmdö
Fabian Weerén
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder