Slutpris

Vikingavägen 44

Lägenhet

Lägenhet - Granlo, Sundsvalls kommun - Såld 04 maj 2026

Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Logotyp av Erik Olsson Fastighetsförmedling
Slutpris685 000 kr

Pris per kvadratmeter

11 610 kr/m²

Utgångspris

685 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

59 m²

Balkong

Ja

Byggår

1955

Avgift

4 090 kr/mån

Driftskostnad

3 600 kr/år

Antal besök

981

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (4 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Leif KarlssonErik Olsson Fastighetsförmedling
Leif Karlsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder