Slutpris

Norrsvängen 3A

Lägenhet

Lägenhet - Gottfridsberg, Linköpings kommun - Såld 11 maj 2026

Logotyp av Bjurfors Linköping
Logotyp av Bjurfors Linköping
Slutpris1 940 000 kr

Pris per kvadratmeter

35 273 kr/m²

Utgångspris

1 950 000 kr

Prisutveckling

-10 000 kr (-1 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

55 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1953

Avgift

4 299 kr/mån

Driftskostnad

3 840 kr/år

Antal besök

720

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (11 maj 2026)

Kontakta mäklaren

Hawa NabizadehBjurfors Linköping
Hawa Nabizadeh
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder