Slutpris

Herrhagsvägen 9A

Lägenhet

Lägenhet - Falun-Herrhagen, Falu kommun - Såld 14 juli 2025

Logotyp av SkandiaMäklarna Falun
Logotyp av SkandiaMäklarna Falun
Slutpris998 000 kr

Pris per kvadratmeter

15 473 kr/m²

Utgångspris

998 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

64,5 m²

Våning

5, hiss finns

Avgift

4 950 kr/mån

Antal besök

1 083

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (14 juli 2025)

Kontakta mäklaren

Talin HeurlinSkandiaMäklarna Falun
Talin Heurlin

Karta

Slutpriser för liknande bostäder