Slutpris

Törnskärsgatan 2B

Lägenhet

Lägenhet - Fågelbacken, Malmö kommun - Såld 20 december 2024

Logotyp av SkandiaMäklarna Malmö
Logotyp av SkandiaMäklarna Malmö
Slutpris2 500 000 kr

Pris per kvadratmeter

50 000 kr/m²

Utgångspris

2 495 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

50 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 4, hiss finns ej

Avgift

2 828 kr/mån

Antal besök

2 879

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 december 2024)

Kontakta mäklaren

Evelina LinderSkandiaMäklarna Malmö
Evelina Linder

Karta

Slutpriser för liknande bostäder