Slutpris

Häradsgränd 6

Lägenhet

Lägenhet - Ensta, Täby kommun - Såld 31 mars 2026

Logotyp av HusmanHagberg Täby
Slutpris3 995 000 kr

Pris per kvadratmeter

60 992 kr/m²

Utgångspris

3 995 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

65,5 m²

Våning

6 av 6

Avgift

5 544 kr/mån

Driftskostnad

8 000 kr/år

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (31 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Beba KlintaHusmanHagberg Täby
Beba Klinta

Karta

Artiklar från Hemnet