Slutpris

Västra Varvsgatan 20 A

Lägenhet

Lägenhet - Centrum/Varvet, Luleå kommun - Såld 12 augusti 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Luleå
Logotyp av Fastighetsbyrån Luleå
Slutpris1 265 000 kr

Pris per kvadratmeter

24 327 kr/m²

Utgångspris

1 265 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

52 m²

Balkong

Ja

Våning

0 av 3, hiss finns

Byggår

1973

Avgift

4 872 kr/mån

Driftskostnad

4 148 kr/år

Antal besök

2 575

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (12 augusti 2025)

Kontakta mäklaren

Emilie WirebyFastighetsbyrån Luleå
Emilie Wireby
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder