Slutpris

Fornminnesvägen 1A lgh 222, 2 rok, 56 kvm

Lägenhet

Lägenhet - Centrum, Vallentuna kommun - Såld 31 mars 2021

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Vallentuna
Slutpris2 520 000 kr

Pris per kvadratmeter

45 000 kr/m²

Utgångspris

2 520 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

56 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 5, hiss finns

Byggår

2020

Avgift

3 395 kr/mån

Antal besök

867

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (31 mars 2021)

Kontakta mäklarkontoret

Svenska Mäklarhuset Vallentuna
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder