Slutpris

Regementsgatan 27C

Lägenhet

Lägenhet - Centrala Ystad, Ystads kommun - Såld 30 maj 2023

Logotyp av Bjurfors Ystad
Slutpris1 100 000 kr

Pris per kvadratmeter

20 755 kr/m²

Utgångspris

1 095 000 kr

Prisutveckling

+5 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

53 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 4, hiss finns

Byggår

1943

Avgift

4 476 kr/mån

Driftskostnad

3 636 kr/år

Antal besök

1 434

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (30 maj 2023)

Kontakta mäklarkontoret

Bjurfors Ystad
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder