Slutpris

Bollmoravägen 4

Lägenhet

Lägenhet - Centrala Tyresö, Tyresö kommun - Såld 23 mars 2026

Logotyp av Svenska Mäklarhuset Tyresö
Slutpris1 995 000 kr

Pris per kvadratmeter

35 310 kr/m²

Utgångspris

1 995 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

56,5 m²

Balkong

Ja

Våning

8 av 8, hiss finns

Byggår

1961

Avgift

3 906 kr/mån

Driftskostnad

5 136 kr/år

Antal besök

1 376

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (23 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Tim SandbergSvenska Mäklarhuset Tyresö
Tim Sandberg
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder