Slutpris

Stenkilsvägen 4

Lägenhet

Lägenhet - Brevik, Lidingö kommun - Såld 28 november 2025

Logotyp av Fastighetsbyrån Lidingö
Logotyp av Fastighetsbyrån Lidingö
Slutpris2 625 000 kr

Pris per kvadratmeter

54 688 kr/m²

Utgångspris

2 625 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

48 m²

Balkong

Ja

Byggår

1943

Avgift

4 002 kr/mån

Antal besök

353

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 november 2025)

Kontakta mäklaren

Anna BymanFastighetsbyrån Lidingö
Anna Byman
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder