Slutpris
Läroverksgatan 45B
Lägenhet - Bollnäs, Gärdet, Bollnäs kommun - Såld 19 april 2026

1/15

Slutpris325 000 kr
Pris per kvadratmeter
6 019 kr/m²
Utgångspris
395 000 kr
Prisutveckling
-70 000 kr (-18 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
54 m²
Våning
2 av 3, hiss finns ej
Byggår
1944
Avgift
4 684 kr/mån
Driftskostnad
3 840 kr/år
Antal besök
2 974
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025