Slutpris

Maskinistvägen 5

Lägenhet

Lägenhet - Bolinder Strand, Järfälla kommun - Såld 26 mars 2026

Logotyp av Bjurfors Järfälla & Upplands-Bro
Logotyp av Bjurfors Järfälla & Upplands-Bro
Slutpris2 385 000 kr

Pris per kvadratmeter

43 364 kr/m²

Utgångspris

2 400 000 kr

Prisutveckling

-15 000 kr (-1 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

55 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 7, hiss finns

Byggår

2019

Avgift

3 693 kr/mån

Driftskostnad

3 600 kr/år

Antal besök

1 865

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (26 mars 2026)

Kontakta mäklaren

Pedram GhorbaniBjurfors Järfälla & Upplands-Bro
Pedram Ghorbani
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder