Slutpris

Flisavägen 16

Lägenhet

Lägenhet - Bjurhovda, Västerås kommun - Såld 06 november 2025

Logotyp av Bostad Västerås
Logotyp av Bostad Västerås
Slutpris495 000 kr

Pris per kvadratmeter

6 609 kr/m²

Utgångspris

495 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

74,9 m²

Balkong

Ja

Våning

1 av 3, hiss finns ej

Byggår

1970

Avgift

4 721 kr/mån

Driftskostnad

6 000 kr/år

Antal besök

1 446

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (6 november 2025)

Kontakta mäklaren

Andreas ÄdelBostad Västerås
Andreas Ädel

Karta

Slutpriser för liknande bostäder