Slutpris
Blandsädesgatan 2C
Lägenhet - Bifrost, Mölndals kommun - Såld 18 mars 2026
Bildrättigheter saknas för bostaden

Slutpris2 100 000 kr
Pris per kvadratmeter
31 343 kr/m²
Utgångspris
2 095 000 kr
Prisutveckling
+5 000 kr (±0 %)
Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
2 rum
Boarea
67 m²
Balkong
Ja
Våning
2 av 3, hiss finns ej
Byggår
1971
Avgift
5 432 kr/mån
Driftskostnad
7 377 kr/år
Antal besök
369
Finalist
Årets Mäklarkedja
Guldhemmet 2025