Slutpris

Olshammarsgatan 79

Lägenhet

Lägenhet - Bandhagen - Ormkärr, Stockholms kommun - Såld 19 juli 2025

Logotyp av SkandiaMäklarna Älvsjö/Årsta
Logotyp av SkandiaMäklarna Älvsjö/Årsta
Slutpris1 950 000 kr

Pris per kvadratmeter

34 211 kr/m²

Utgångspris

1 950 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

57 m²

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Avgift

4 396 kr/mån

Driftskostnad

8 100 kr/år

Antal besök

978

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (19 juli 2025)

Kontakta mäklaren

Albin HaapakorpiSkandiaMäklarna Älvsjö/Årsta
Albin Haapakorpi

Karta

Slutpriser för liknande bostäder