Slutpris

Nolhagagatan 4C

Lägenhet

Lägenhet - Alingsås Centralt, Alingsås kommun - Såld 03 oktober 2025

Logotyp av Bjurfors Alingsås
Slutpris2 475 000 kr

Pris per kvadratmeter

37 106 kr/m²

Utgångspris

2 475 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

66,7 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

2 av 6, hiss finns

Byggår

2006

Avgift

4 699 kr/mån

Driftskostnad

6 000 kr/år

Antal besök

3 068

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (3 oktober 2025)

Kontakta mäklaren

Victoria GillgrenBjurfors Alingsås
Victoria Gillgren
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder