Slutpris

Ängsvägen 1b

Lägenhet

Lägenhet - Agen, Degerfors kommun - Såld 01 april 2025

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Karlskoga
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Karlskoga
Slutpris330 000 kr

Pris per kvadratmeter

5 739 kr/m²

Utgångspris

330 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2 rum

Boarea

57,5 m²

Balkong

Ja

Våning

3 av 3, hiss finns ej

Byggår

1959

Avgift

3 800 kr/mån

Antal besök

1 010

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (1 april 2025)

Kontakta mäklaren

Lina Wreje-LarssonLF Fastighetsförmedling Karlskoga
Lina Wreje-Larsson

Karta

Slutpriser för liknande bostäder