Slutpris

Kapellvägen 6b

Lägenhet

Lägenhet - Skogstorp, Eskilstuna kommun - Såld 20 januari 2019

Logotyp av Fastighetsbyrån Eskilstuna
Slutpris1 100 000 kr

Pris per kvadratmeter

12 222 kr/m²

Utgångspris

1 100 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2,5 rum

Boarea

90 m²

Byggår

1990

Avgift

5 990 kr/mån

Driftskostnad

3 000 kr/år

Antal besök

3 689

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (20 januari 2019)

Kontakta mäklarkontoret

Fastighetsbyrån Eskilstuna
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder