Slutpris

Hanemålavägen 92E

Lägenhet

Lägenhet - Hanemåla, Nybro kommun - Såld 12 februari 2024

Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Slutpris425 000 kr

Pris per kvadratmeter

5 060 kr/m²

Utgångspris

425 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2,5 rum

Boarea

84 m²

Balkong

Ja

Våning

2

Byggår

1991

Avgift

5 335 kr/mån

Driftskostnad

8 040 kr/år

Antal besök

1 148

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (12 februari 2024)

Kontakta mäklaren

Ellen MobeliusSvensk Fastighetsförmedling Kalmar
Ellen Mobelius

Karta

Slutpriser för liknande bostäder