Slutpris

Sandhamnsgatan 26

Lägenhet

Lägenhet - Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun - Såld 28 april 2026

Logotyp av Notar
Logotyp av Notar
Slutpris5 225 000 kr

Pris per kvadratmeter

91 667 kr/m²

Utgångspris

5 200 000 kr

Prisutveckling

+25 000 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

2,5 rum

Boarea

57 m²

Balkong

Nej

Uteplats

Ja

Våning

2, hiss finns

Byggår

2002

Avgift

3 652 kr/mån

Antal besök

2 651

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (28 april 2026)

Kontakta mäklaren

Emmy ThorénNotar
Emmy Thorén
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Karta

Slutpriser för liknande bostäder