Slutpris

Storgatan 11

Lägenhet

Lägenhet - Vimmerby, Vimmerby kommun - Såld 19 maj 2023

Logotyp av LF Fastighetsförmedling Vimmerby
Slutpris290 000 kr

Pris per kvadratmeter

7 073 kr/m²

Utgångspris

290 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

41 m²

Våning

3 av 3

Avgift

2 603 kr/mån

Driftskostnad

22 236 kr/år

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (19 maj 2023)

Kontakta mäklaren

Susanne GustafssonLF Fastighetsförmedling Vimmerby
Susanne Gustafsson

Karta

Artiklar från Hemnet