Slutpris

Parkgatan 12

Lägenhet

Lägenhet - Styckåsen, Arvika kommun - Såld 22 december 2025

Logotyp av Agentur Fastighetsförmedling
Logotyp av Agentur Fastighetsförmedling
Slutpris220 000 kr

Pris per kvadratmeter

10 233 kr/m²

Utgångspris

220 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

21,5 m²

Balkong

Nej

Våning

7 av 7, hiss finns

Byggår

1958

Avgift

1 912 kr/mån

Driftskostnad

1 272 kr/år

Antal besök

3 784

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (22 december 2025)

Kontakta mäklaren

Vanessa WingstrandAgentur Fastighetsförmedling
Vanessa Wingstrand

Karta

Slutpriser för liknande bostäder