Slutpris

Karlsrogatan 83B

Lägenhet

Lägenhet - Sommarro, Uppsala kommun - Såld 15 juli 2025

Logotyp av Notar Mäklare Uppsala
Logotyp av Notar Mäklare Uppsala
Slutpris1 450 000 kr

Pris per kvadratmeter

66 820 kr/m²

Utgångspris

1 450 000 kr

Prisutveckling

0 kr (±0 %)

Bostadstyp

Lägenhet

Upplåtelseform

Bostadsrätt

Antal rum

1 rum

Boarea

21,7 m²

Balkong

Ja

Våning

2 av 3, hiss finns ej

Byggår

1947

Avgift

1 922 kr/mån

Antal besök

375

All information om bostaden kommer från mäklaren vid tidpunkten för försäljningen (15 juli 2025)

Kontakta mäklaren

Paulina SegerNotar Mäklare Uppsala
Paulina Seger
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024

Karta

Slutpriser för liknande bostäder